Salon Gdynia, ul. Morska 318

#

Godziny otwarcia

pon.-pt. 9:00 - 19:00 sobota 9:00 - 15:00 więcej informacji

Salon Gdańsk, ul. Lubowidzka 42

#

Godziny otwarcia

pon.-pt. 9:00 - 19:00 sobota 9:00 - 15:00 więcej informacji

HATCHBACK

HATCHBACK

HATCHBACK

HATCHBACK

Elektryczne

#

Koniec wyprzedaży samochodów z rocznika 2016

Wraz z końcem marca kończymy wyprzedaż samochodów z rocznika 2016. Nadal szukasz samochodu dla Siebie? To własnie najlepszy czas, żeby odwiedzić nasz salon. „Zostało nam już bardzo mało modeli z rocznika 2016, także nie ma już na co czekać, jeżeli szukacie Państwo samochodu z oferty Volkswagena” – wspomina Michał Ćwikliński, Kierownik Działu Handlowego salonu w Gdańsk.

„Dlaczego warto wybrać Volkswagena? Chociażby dlatego, że jest najczęściej szukaną marką wśród samochodów używanych – po okresie użytkowania nie będzie problemu z jego odsprzedażą, a jego utrata wartości będzie dużo niższa niż wśród innych marek.” – dodaje Łukasz Jarząb Kierownik Działu Handlowego w Gdyni.

Serwis OTOMOTO już po raz szósty opublikował zestawienie najpopularniejszych nowych i używanych samochodów, których szukali jego użytkownicy. Marka Volkswagen była wyszukiwana w 2016 roku ponad 100 milionów razy, co oznacza, że statystycznie każdego dnia ponad 273 tysiące osób szukało Volkswagena w serwisie OTOMOTO. Najpopularniejszym używanym modelem marki z Wolfsburga okazał się Golf z 15,6 mln zapytań.

Aktualną ofertę na samochody nowe znajdziecie Państwo pod tym linkiem klik.