Salon Gdynia, ul. Morska 318

Godziny otwarcia

pon.-pt. 9:00 - 19:00
sobota 9:00 - 15:00

kontakt

Salon Gdańsk, ul. Lubowidzka 42

Godziny otwarcia

pon.-pt. 9:00 - 19:00
sobota 9:00 - 15:00

kontakt

HATCHBACK

Grillujemy ceny!

Do końca czerwca wielka akcja grillowania cen w salonach Volkswagen Plichta. Obok wyjątkowych ofert na auta dostępne od ręki proponujemy szereg dodatkowych korzyści, które w większości wypadków można dowolnie ze sobą łączyć!

I tak np. zapłacimy za Ciebie 3 raty Leasingu Easy Drive lub zaproponujemy Pakiet Ubezpieczeń za 1 zł przy kredycie Volkswagen Banku! Pobierasz świadczenie emerytalne? Prowadzisz firmę? A może reprezentujesz jedną z Grup Zawodowych*? Jeśli choć raz Twoja odpowiedź jest twierdząca to również mamy dla Ciebie dodatkowe rabaty od wyprzedażowych cen! Dodatkowo, do aut zarejestrowanych do końca czerwca 2020 proponujemy Pakiety Serwisowe (do 48 miesięcy, do 60 000 km) za 0 zł w przypadku aut z rocznika 2019, lub z 65% rabatem dla aut tego roku!

Po szczegóły Grilla Cenowego VW Plichta zapraszamy do salonów w Gdańsku, Gdyni, Toruniu i Bydgoszczy!

* Wspieramy następujące Grupy Zawodowe: Nauczycieli, Rolników, Lekarzy, Duchownych, Urzędników Państwowych, Prawników/Sędziów, Służb mundurowych, Architektów, Pielęgniarek, Ratowników medycznych, Farmaceutów, Weterynarzy, Geodetów, Górników. O szczegóły prosimy pytać w salonach Plichta.