Już jest.

Arteon.

Sprawdź. Konfigurator
Salon Gdańsk, ul. Lubowidzka 42 #

Godziny otwarcia

pon.-pt. 9:00 - 19:00 sobota 9:00 - 15:00 więcej informacji
Salon Gdynia, ul. Morska 318 #

Godziny otwarcia

pon.-pt. 9:00 - 19:00 sobota 9:00 - 15:00 więcej informacji

Umów się na jazdę próbną

Po przesłaniu zgłoszenia otrzymasz sms’em potwierdzenie
Twoje dane nie zostaną wykorzystane do celów marketingowych
Up Polo Golf HB Golf Variant Golf Sportsvan Golf GTI/R Jetta Passat Passat Variant Arteon Tiguan Touran Sharan CC E-Golf Golf GTE

Aktualności

Dla Biznesu

Gdańsk

MarkerSalon Gdańsk, ul. Lubowidzka 42

Volkswagen Plichta

ul. Lubowidzka 42

80-174 Gdańsk

Kontakt:

tel.: 58 323 42 00 fax: 58 323 42 01 email: vw@plichta.com.pl

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 9:00 - 19:00 sobota 9:00 - 15:00

Serwis

tel.: 58 323 42 48 fax.: 58 323 42 01 email: vwserwis@plichta.com.pl pon.-pt. 7.00 - 19.00 sobota 7.00 - 15.00

Części i Akcesoria

tel.: 58 323 42 32 tel.: 58 323 42 39 email: d.gleba@plichta.com.pl pon.-pt. 8.00 - 19.00 sobota 8.00 - 15.00 Sprzedaż hurtowa tel.: 58 323 42 31
Katarzyna Jastrzębowska
Katarzyna Jastrzębowska
Recepcja Serwisu tel.: 58 323 42 23 email: k.jastrzebowska@plichta.com.pl
Piotr Śpiewak
Piotr Śpiewak
Doradca Serwisu kom.: 885 122 396 email: p.spiewak@plichta.com.pl
Piotr Malicki
Piotr Malicki
Doradca Serwisu tel.: 58 323 42 18 email: p.malicki@plichta.com.pl
Mateusz Rubacha
Mateusz Rubacha
Doradca Serwisu kom.: 601659374 email: m.rubacha@plichta.com.pl
Claudia Kosiedowska
Claudia Kosiedowska
Recepcja Serwisu tel.: 58 323 42 48 email: c.kosiedowska@plichta.com.pl
Michał Skoczylas
Michał Skoczylas
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów kom.: 601 747 493 email: m.skoczylas@plichta.com.pl
Joanna Trzęsicka
Joanna Trzęsicka
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów kom.: 885 121 098 email: j.trzesicka@plichta.com.pl
Tomasz Brzozowski
Tomasz Brzozowski
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen tel.: 58 323 42 42 kom.: 601 973 142 email: t.brzozowski@plichta.com.pl
Michał Rozkres
Michał Rozkres
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Volkswagen kom.: 607146357 email: m.rozkres@plichta.com.pl
Szymon Gul
Szymon Gul
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej kom.: 607 123 821 email: s.gul@plichta.com.pl
Bortnowski Marek
Bortnowski Marek
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen tel.: 58 323 42 16 kom.: 601 488 191 email: m.bortnowski@plichta.com.pl
Andrzej Guźniczak
Andrzej Guźniczak
Dysponent kom.: 603 879 225 email: a.guzniczak@plichta.com.pl
Milan Machnikowski
Milan Machnikowski
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen kom.: 607 146 160 email: m.machnikowski@plichta.com.pl
Kamil Lemieszek
Kamil Lemieszek
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen tel.: 58 323 42 36 kom.: 603 095 270 email: k.lemieszek@plichta.com.pl
Jakub Pracel
Jakub Pracel
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Osobowych Volkswagen tel.: 58 323 42 11 kom.: 607 040 815 email: j.pracel@plichta.com.pl
Radosław Bury
Radosław Bury
Zastępca Kierownika Działu Handlowego tel.: 58 323 42 12 kom.: 607 031 886 email: r.bury@plichta.com.pl
Michał Ćwikliński
Michał Ćwikliński
Kierownik Działu Handlowego tel.: 58 323 42 35 kom.: 669 151 684 email: m.cwiklinski@plichta.com.pl
Katarzyna Miller
Katarzyna Miller
Specjalista ds. Obsługi Finansowej email: k.miller@plichta.com.pl
Wójcicka Anna
Wójcicka Anna
Specjalista ds. Obsługi Finansowej tel.: 58 323 42 45 email: a.wojcicka@plichta.com.pl
Kruczyk Magdalena
Kruczyk Magdalena
Specjalista ds. Obsługi Finansowej tel.: 58 323 42 47 email: m.kruczyk@plichta.com.pl
Józefiak Monika
Józefiak Monika
Specjalista ds. Obsługi Finansowej tel.: 58 323 42 46 email: m.jozefiak@plichta.com.pl
Anita Kłosek
Anita Kłosek
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej kom.: 885 120 537 email: a.klosek@plichta.com.pl
Edyta Borucka
Edyta Borucka
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej kom.: 885 120 552 email: e.borucka@plichta.com.pl
Marcin Kuchta
Marcin Kuchta
Asystent Działu Flotowego kom.: 607 037 162 email: m.kuchta@plichta.com.pl
Mateusz Kleinschmidt
Mateusz Kleinschmidt
Dział Sprzedaży Flotowej kom.: 791 309 460 email: m.kleinschmidt@plichta.com.pl
Mateusz Wołoszyk
Mateusz Wołoszyk
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Autoryzowany Dealer VW tel.: 58 323 42 19 kom.: 782 045 452 email: m.woloszyk@plichta.com.pl
Artur Lengier
Artur Lengier
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej Autoryzowany Dealer VW tel.: 58 323 42 19 kom.: 603 378 039 email: a.lengier@plichta.com.pl
Kamil Kroplewski
Kamil Kroplewski
Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej Autoryzowany Dealer VW tel.: 58 323 42 15 kom.: 607030952 email: k.kroplewski@plichta.com.pl
Gdynia

MarkerSalon Gdynia, ul. Morska 318

Volkswagen Plichta

ul. Morska 318

81-006 Gdynia

Kontakt:

tel.: 58 506 65 00 fax: 58 506 65 01 email: vwgdynia@plichta.com.pl

Godziny otwarcia:

pon.-pt. 9:00 - 19:00 sobota 9:00 - 15:00

Serwis

tel.: 58 506 65 00 kom.: 785 334 843 fax: 58 506 65 013 email: m.miotk@plichta.com.pl pon.-pt. 7.00 - 19.00 sobota 7.00 - 15.00

Części i Akcesoria

tel.: 58 506 65 40 kom.: 607 670 153 fax.: 58 506 65 01 pon.-pt. 7.00 - 19.00 sobota 7.00 - 15.00
Piotr Kątny
Piotr Kątny
Doradca serwisowy tel.: 785 335 965 email: p.katny@plichta.com.pl
Bartosz Ziebura
Bartosz Ziebura
Doradca serwisowy kom.: 785 335 240 email: b.ziebura@plichta.com.pl
Przemysław Długi
Przemysław Długi
Doradca serwisowy kom.: 785 334 847 email: p.dlugi@plichta.com.pl
Małgorzata Miotk
Małgorzata Miotk
Recepcja serwisu tel.: 58 506 65 30 kom.: 785 334 843 email: m.miotk@plichta.com.pl
Lech Pallach
Lech Pallach
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Volkswagen Specjalista ds. Sprzedaży Internetowej tel.: 58 50 66 500 kom.: 607 123 830 email: l.pallach@plichta.com.pl
Paweł Młodziński
Paweł Młodziński
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów tel.: 58 50 66 500 kom.: 785 335 283 email: p.mlodzinski@plichta.com.pl
Mateusz Jatkowski
Mateusz Jatkowski
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Volkswagen tel.: 58 506 65 00 kom.: 782 045 449 email: m.jatkowski@plichta.com.pl
Adam Orzech
Adam Orzech
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Volkswagen tel.: 58 50 66 500 kom.: 601 533 214 email: a.orzech@plichta.com.pl
Paweł Fikus
Paweł Fikus
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Volkswagen tel.: 58 506 65 14 kom.: 601 327 963 email: p.fikus@plichta.com.pl
Patryk Gąsiorowski
Patryk Gąsiorowski
Zastępca Kierownika Działu Handlowego tel.: 58 506 65 16 kom.: 601 532 438 email: p.gasiorowski@plichta.com.pl
Tomasz Rejman
Tomasz Rejman
Certyfikowany Sprzedawca Samochodów Volkswagen tel.: 58 506 65 11 kom.: 601 531 014 email: t.rejman@plichta.com.pl
Łukasz Jarząb
Łukasz Jarząb
Kierownik Działu Handlowego kom.: 603 081 961 email: l.jarzab@plichta.com.pl
Katarzyna Pióro
Katarzyna Pióro
Specjalista ds. Obsługi Finansowej kom.: 609 121 368 email: k.pioro@plichta.com.pl
Agnieszka Wysocka
Agnieszka Wysocka
Specjalista ds. Obsługi Finansowej kom.: 785 335 061 email: a.wysocka@plichta.com.pl
Sandra Ornatek
Sandra Ornatek
Specjalista ds. Obsługi Finansowej kom.: 601 654 263 email: s.ornatek@plichta.com.pl